Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 2, 41-250 Czeladź
tel. 032 265 42 32
fax. 032 265 81 06
e-mail: biuro[at]mosir.czeladz.pl

Jesteś na: Strona główna / Aktualności
27 MAR 2018

III Grand Prix w Gokartach

W sobotę 24 marca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował III Grand Prix w Gokartach o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Punktualnie o godzinie 10:00 grupa 50 uczestników stawiła się na torze kartingowym Autodrom w Sosnowcu by z dużym zaangażowaniem rywalizować o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Po krótkim szkoleniu rozpoczęliśmy zawody. 

Impreza była przeprowadzona w pięciu kategoriach:

- Kat. Kobiet,
- Kat. Mężczyzn,
- Kat. Drużynowa Open,
- Kat. Symulator Kobiet,
- Kat. Symulator Mężczyzn. 

Zasady eliminacji były proste - kto po ustalonym czasie mija metę jako pierwszy z największą liczbą okrążeń. Do przejazdu finałowego w kategorii indywidualnej awansowało 10 kobiet oraz 8 mężczyzn, natomiast w kategorii drużynowej(dwuosobowej) liczyła się suma najlepszych czasów zawodników z przejazdu eliminacyjnego. 

Grand Prix w Gokartach, w kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Agata Milka , drugie miejsce zajęła Kamila Sudara, natomiast na ostatnim miejscu podium stanęła Joanna Malczak.

W kategorii mężczyzn na najwyższym stopniu stanął Krzysztof Krzemiński, drugie miejsce zajął Michał Podgórny, natomiast z trzeciego miejsca mógł się cieszyć Mateusz Trela.

W kategorii drużynowej (dwuosobowej) pierwsze miejsce zdobyli Krzysztof Krzemiński i Wojciech Kluszczyński ,drugie miejsce team Michał Podgórny i Marcin Merta, natomiast trzecie miejsce team Mateusz Trela i Przemysław Trela.

W kategorii symulator kobiet pierwsze miejsce wywalczyła Kamila Sudara, z drugiego miejsca cieszyła się Żaneta Rypień natomiast trzecie miejsce zdobyła Jolanta Ptaś.

W kategorii symulator mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Paweł Olszewski, z drugiego miejsca cieszył się Łukasz Zając natomiast trzecie miejsce zdobył Piotr Michalski.

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci pucharów oraz statuetek, które zostały wręczone przez Burmistrza Miasta Czeladź - Zbigniewa Szaleńca
Serdecznie dziękujemy, a zarazem gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w naszych zawodach i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku.
Partnerzy MOSiR Czeladź:
- Huhtamaki
- Platforma dla remontu i budowy
- Konsul - Trofea Sportowe
- Hellmann

Fotorelacja - Kliknij tutaj !

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl